Relacja z pikniku Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej

II edycja rodzinnego Pikniku Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej

16 czerwca 2013  na warszawskim Bemowie odbył się piknik Polsko- Hiszpańskiej Izby Gospodarczej. Jednym ze sponsorów atrakcji  dla dzieci i młodzieży była Badesta.

Prawie 1000 osób, w tym 300 dzieci przybyło, aby w rodzinnej  i wyjątkowo barwnej atmosferze poznać bliżej kulturę Hiszpanii. Każdy uczestnik, zarówno ten duży jak i ten mały, mógł znaleźć dla siebie odpowiednie zajęcie na tę wyjątkowo gorącą i wietrzną niedzielę. Najmłodsi doskonalili  technikę podniebnych skoków na Euro Bungy, ślizgali się na dmuchanej zjeżdżalni, jeździli mini kolejką czy też wypróbowywali siłę swoich rąk i nóg na ściance wspinaczkowej sponsorowanej przez Badestę.  Natomiast ci mniej aktywni wylegiwali się na kocach słuchając hiszpańskiej muzyki i oglądając pokazy  flamenco. Na zakończenie na wszystkich ochotników czekał również krótki kurs nauki tego wyjątkowo żywiołowego tańca oraz degustacja prawdziwie Hiszpańskiej paelli.

Na stoisku Badesty dzieci poznały tajniki sztuki robienia kwiatów z bibuły. Wzięły również udział w zabawie rysunkowej zatytułowanej „Wakacje w Hiszpanii” oraz konkursie wspinaczkowym. Nasi wprawni animatorzy malowali na buźkach najmłodszych barwne motyle, drapieżne dzikie koty czy maski super bohaterów.

Pod koniec dnia na głównej scenie odbyło się rozdanie nagród konkursowych oraz loteria, po których wszyscy uczestnicy rozeszli się do domów z nadzieją uczestnictwa w przyszłorocznym pikniku.

wspinaczka

flamenco

badesta

paella


Copyright © Badesta Sp. z o.o. sp.k.